: Утеплення будинку стін, даху, підлоги піною піноізол, рідкий пінопласт.  ( 258 )

0 1 .

vova99977

  • : 63
  • Надо делать хорошо,а плохо и так получится
    • ПП"Житомир Изол"Утепление стен пеноизолом по Житомирской,Винницкой,Ровенской,Киевской,Хмельницкой области
Житомир Ізол
Утеплення стін, даху, підлоги житлових будинків спеціальним заливним пінопластом пеноізол.

Якщо ви хочете якісно утеплити свій будинок з гарантією на результат утеплення, довголіття та екологічність матеріалу – тоді вам до нас.

Працюємо з 2005 року, за цей період утеплили величезну кількість будинків, працюємо по договору, ГА АНТІЯ П ОПИСАНА В ДОГОВО І ЗАВЖДИ, маємо свій сайт, сторінку в Instagram, Facebook та YouTube.

Якщо ви замовляєте послуги з утеплення свого будинку у людей, які не мають досвіду, свого сайту і на крайній випадок, фотографій об'єктів, які вони утеплили, знайте - це несумлінні виконавці і після утеплення будинку ви ризикуєте, що утеплювач прослужить лише кілька років, це в кращому випадку, в гіршому випадку ви не зможете жити в такому будинку, тому що виготовлений піноізол з не сертифікованної смоли виділяє шкідливі для організму речовини. Бережіть себе та замовляйте послуги лише у перевірених компаній.

Якщо ваш будинок, дача або будь-яка будова має порожнисту конструкцію зовнішніх стін і у вас проблеми з тепло-збереженням у зимовий період та прогрівання стін влітку, то ви наш клієнт. Так як у цьому випадку, всі захисні функції виконує лише внутрішня стіна, а зовнішня, несе лише декоративні функції.

Виготовляємо піноізол підвищеної щільності 15кг/м3, за такої щільності матеріал буде служити весь термін експлуатації і не сиплеться, а це мінімум 50 років.
Виготовляємо піноізол тільки зі смоли КПС-Г, єдина в Україні, яка призначена для виготовлення карбамідного пінопласту, пройшла сертифікацію та схвалена СЕС та МНС України, для утеплення житлових будинків. Всі інші смоли є токсичними. Якщо вам пропонують послуги з утеплення будинку з низькою вартістю, тоді ці працівники використовують смолу для виготовлення меблів, у свою чергу це загрожує отруйними виділеннями та запахом або виготовляють піноізол маленької щільності, що дуже сильно впливає на його довголіття.
Компоненти для виготовлення карбамідного пінопласту наша компанія закуповує безпосередньо у виробників, на що маємо сертифікати відповідності.

Відповіді на питання, які часто ставляться:
Піноізол виготовлений нашою компанією не має запаху, гризуни не їдять та не живуть, не горить, а також не виділяє отруйних речовин, має тривалий термін експлуатації.
Утеплюємо будинки через отвори діаметром 12-16 мм, при цьому не псуємо цеглу.
Працюємо з 2005 року, за цей період утеплити безліч будинків.
Для утеплення використовуємо лише свій інструмент, замовник надає лише воду та напругу 220 вольт.

Як відбувається процес утеплення:
дзвінок до спеціаліста з утеплення та подача заявки, приїзд бригади з утеплення, свердління отворів у шов цегляної кладки, утеплення безпосередньо будинку, закладення отворів, розрахунок за кошторисом.

З питань утеплення стін дахів вашого приватного будинку по Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій,  івненській, Київській області звертайтесь до нашого фахівця за телефоном 067 502 23 05 Володимир або пишіть на Viber, WhatsApp та Telegram.
Наш сайт: https://zhitomirpenoizol.in.ua
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/zhitomir_izol
Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/zhitomirizol
Youtube канал: https://www.youtube.com/channel/UCHfeIrmxEXApfzR14xr-tpA